Vizyon ve Misyon


Misyonumuz ve Vizyonumuz

VİZYON

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Akuçar Nakliyat kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile hizmet etmektedirGeleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Farklılıklar yaratarak Taşımacılık sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamak, değer yaratmak ve sahip olduğumuz prensiplerin ışığında müşterilerimize sürdürebilir verimliliği sunmaktır.

MİSYON

Müşterilerimize hızlı, ekonomik ve yenilikçi anlayış ile hizmet vererek, ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak.Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.Taşımacılık sektöründe daima yüksek kalite sağlayan Akuçar Nakliyat standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Akuçar Nakliyat gelişen teknolojilerine uygun ürünler üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmektir.Teknolojik alt yapımıza, insan kaynaklarımıza ve araştırma geliştirme süreçlerine sürekli yatırım yaparak, müşterilerimizin verimlilik düzeylerini her zaman en üst seviyede tutmaktır.


Ak Uçar Nakliyat Ltd.Şti. 1985 yılından bugüne kadar taşımacılık sektörünün içinde olan İbrahim Uçar tarafından Hatay'da 2004 yılında kurulmuştur.Ak Uçar, bugün Ortadoğu’ya taşıma yapan s..


General Şükrü Kanatlı Mah.AtatürkCad. Başak Apt.No:128/17 ANTAKYA/HATAY

+903262251301
+903262251305
info@akucarnakliyat.com
Tüm hakları saklıdır © 2018